NELER YAPIYORUZ
 • Yazılım Geliştirme

  2000 yılından bu yana edindiğimiz bilgi ve tecrübelere dayalı olarak çeşitli dillerde ve platformlarda yazılım projeleri geliştirmekteyiz. İhtiyacınıza uygun, kullanıcı dostu arabirimler, görsel ve sağlam bir altyapı ile projelerinizi teslim ediyor ve destek sağlıyoruz.

 • Web Tasarım

  Zettanium, isteğinize özel ve yaptığınız işi en iyi şekilde ifade eden web tasarımlarını zamanın trendlerini ve teknolojilerini benimseyerek oluşturur. Bu tasarımları sağlam ve hızlı bir şekilde kullanıcıya ulaştıracak programlama altyapısıyla destekler.

  Web projelerinde gelişmiş yönetici paneli özellikleriyle sizlere devamlı güncellenen bir panel oluşturup kolay bir yönetim sağlar. Web siteniz tüm arama motorlarına uygun optimize edilip, ileriye dönük SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetlerini sağlar.

 • Dijital Ajans

  Zettanium, markanızı, ürününüzü ve kampanyalarınızı dijital ortamda en iyi şekilde yansıtabilmek ve bunu geniş kitlelere doğru bir şekilde iletebilmek için marka imajınıza uygun çalışmalar tasarlar.

 • Oyun Geliştirme

  Zettanium, Türkiye'de yeni ve gelişmeye açık olan oyun sektörüne büyük önem vermekte ve bu sektörde dünya çapında projeler yapmak için çalışmakta. Şu anda bitmiş ve yayında olan oyun projeleri ile geliştirmekte olduğumuz yeni oyun projelerimiz var. Bu projelerle ilgili detaylı bilgileri yakın zamanda sizlere web sitemiz üzerinden duyuracağız.

  Oyun sektörü dünyanın en büyük gelir ve imaj sağlayan sektörlerinden biri. Türkiye'nin de bu sektörde kalıcı ve sağlam bir yere sahip olması gerektiğini düşünüyoruz. Bunun için oyun severlerin de destekleriyle çalışmalarımıza kalite ve hız katmak istiyoruz.

 • Donanım Hizmetleri

  Günümüzde bilgisayar teknolojileri hayatımızın büyük bir kısmında yer almakta. Hem iş, hemde kişisel kullanımda önemli bir ihtiyaç olan bilgisayarlar ve donanımlarının satış ve servis hizmetini Zettanium güvencesiyle kurumlara ve şahıslara sunuyoruz.

Hizmetlerimiz


Yazılım
Oyun Geliştirme
Web Tasarım
Dijital Ajans
Donanım Hizmetleri

Sosyal MedyaBize Ulaşın


Adres: Gümüşpala Mh. Gülseren Altuner Sk. No:7/B Avcılar / İstanbul

E-Mail: info@zettanium.com